Příspěvek

O co se jedná?
Na této stránce se vybírají dobrovolné příspěvky na provoz webových projektů a vývoj freewarových aplikací. Nebo mi můžete za mou práci zpětně poděkovat. A někteří se sem chodí dívat, jak mi můžou splatit dluh :-).

Jak přispět platební kartou, popř. PayPalem?
Nejjednodušší je samozřejmě příspěvek starým dobrým PayPalem. Zabere to jen pár kliknutí, a ani nemusíte mít u PayPalu účet. Stačí platební karta aktivovaná pro zabezpečené internetové platby. Z konečné částky se bohužel strhává poplatek PayPalu, ale stále zůstane dost. K platbě postupte přes dobře známé tlačítko:

Nemáte kartu, nebo prostě PayPalem nechcete platit?
Máte-li zájem poslat jakýkoli příspěvek, můžete využít obyčejného bankovního převodu nebo poštovní poukázky, zasláním částky na tento účet: 1840794063/0800 (na symbolech nezáleží, případné příspěvky budu posuzovat podle zprávy pro příjemce).

Chcete přispět na něco konkrétního?
V minulosti se podařilo vybrat na nový hosting (s krátkou doménou jhg.cz), ovšem je potřeba jej udržovat každé dva roky.

Pokud by se podařilo vybrat dokonce více peněz, rád bych s nimi naložil ve prospěch Studentské kuchařky (pokud nebudete proti – můžete k cílení příspěvku využít zprávu pro příjemce). Ve hře je zejména propagace facebookovými bannery (která se ukázala jako překvapivě efektivní i z hlediska dlouhodobé návštěvnosti a získávání receptů).

Také bych se rád co nejvíce věnoval vývoji aplikací pro Android a psaní odborných článků o systému. Bohužel se ale nemohu pořádně věnovat freewarovým projektům, pokud na mě čekají placené zakázky. Pokud by se dařilo mé projekty financovat, mohl bych jim věnovat daleko více času.