Aplikace pro Android

Lyrics Enabler

Tady v České republice možná vůbec netušíte, že SoundHound obsahuje funkci LiveLyrics, která v reálném čase zobrazuje k rozpoznané písničce synchronizovaný text. Bohužel, funkce není dostupná mimo USA a Kanadu. Proto jsem se s tím rozhodl něco udělat, a tohle je výsledek. Teď si můžete užít Live Lyrics i u nás. Prostě místo SoundHoundu spouštějte Lyrics Enabler.

Měli byste o této aplikaci vědět následující:

  • Je nutné si nainstalovat SoundHound (je jedno jestli bezplatnou nebo placenou verzi), jinak to nebude fungovat. Ne, nebudu dělat verzi pro Shazam.
  • Nikdy nespouštějte SoundHound dříve než Lyrics Enabler. Pokud to uděláte, nejprve SoundHound ukončete, jinak to nebude fungovat.
  • Texty se objeví jen v případě, že jsou dostupné u SoundHoundu, tak si to nejprve vyzkoušejte na všeobecně populárních starších anglicky zpívaných hitech.
  • Rozpoznání písně můžete kdykoli spustit podržením tlačítka s lupou. K dispozici je i zástupce na plochu.
  • Aplikace nemusí nezbytně fungovat s budoucími verzemi SoundHoundu. Udělám všechno pro to aby fungovala, ale když se to nepovede, nebudu zpětně vracet peníze. Pokud chcete 100% jistotu, že o peníze nepřijdete, nekupujte to :-).

Odkazy:
Lyrics Enabler na Google Play
Anglické fórum s podporou a updaty
České fórum s podporou a updaty

Screenshoty: